ZINA CUP 2017 - VII MIEJSCE

W sobotę 18.03 wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez drużynę Kaszuby Połchowo. W turnieju tym wzięły udział drużyny z rocznika 2007. Nasza ekipa była najmłodsza wśród wszystkich uczestników zawodów. Rozegraliśmy 5 spotkań: Huragan Choczewo (0-1), Błękitni Łęczyce II (2-1 - Kondziu, Antoś), PKS Jastarnia (0-2), Korona Żelistrzewo (0-1). W meczu o VII miejsce zagraliśmy z Klif Chłapowo i po regulaminowym czasie gry, mimo naszej niewielkiej przewagi na tablicy wyników widniał wynik 0-0. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których bohaterem okazał się nasz bramkarz Szymon, który pewnie obronił wszystkie strzały i wygraliśmy 1-0, zajmując ostatecznie 7 miejsce. Turniej wygrała drużyna PKS Jastarnia, przez Koroną Żelistrzewo, trzecie miejsce zajęli Błękitni Łęczyce I. Trener Paweł był zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy walczyli w każdym spotkaniu jak równy z równym. W turnieju dla rocznika 2007, drużynę Lidera reprezentowali: Szymon Kołodziejski (bramkarz-kapitan), Alan Schroeder, Filip Marek, Antoni Wójcikowski, Konrad Karaś, Michał Kaleta, Grzegorz Górnicki, Olek Graczyk, Fili Dias (debiutant).

Dziękujemy rodzicom za przybycie i poświęcony czas. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach z udziałem naszej drużyny.