TURNIEJ KASZUB CUP 2015

Dziś na Hali Widowiskowo – Sportowej w Luzinie odbył się kolejny, tym razem wyjątkowy – bo mikołajkowy turniej z cyklu „Kaszub Cup”, w którym udział wzięli nasi najmłodsi piłkarze z rocznika 2008 Dzieci, rodzice oraz trenerzy zapełnili niemal każdy zakamarek hali, a na wszystkich oprócz rozgrywek boiskowych czekało mnóstwo innych atrakcji. Zawodnicy mogli do woli biegać za piłką w naszej strefie zabaw, a każdy z nich mógł sprawdzić się w mini turnieju „jeden na jednego".

Choć najważniejsze rzeczy dzieją się zazwyczaj na boisku, dziś wszystko składało się w płynną całość, a turniej był doskonałą okazją do przeżywania wspólnie emocji i cieszenia się piłką przez całe rodziny. Młodzi piłkarze przy ogromnym dopingu rywalizowali na dwóch boiskach, a każda z drużyn rozegrała aż siedem meczów.

Każdy starał się by najmłodsi czerpali jak najwięcej radości z gry, a w turnieju tradycyjnie nie była prowadzona klasyfikacja miejsc, gdyż razem stając na placu gry, wszyscy jesteśmy zwycięzcami! W myśl tej idei na koniec z rąk dyrektora GOSRiT w Luzinie, głównego organizatora imprezy trenera M. Cytryniak oraz… oczywiście Św. Mikołaja, każdy uczestnik otrzymał złoty medal za pierwsze miejsce oraz liczne upominki. Miejmy nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej! Poniżej wszystkie drużyny niedzielnego turnieju:

Akademia Piłkarska Banino
Akademia Piłkarska Piekarczyk Elbląg
Bałtyk Gdynia
Błękitni Łęczyce
Brazilian Soccer Schools
Drutex Bytovia Bytów
Ex Siedlce
GKS Kowale
Jaguar Gdańsk
Korona Żelistrzewo
KS Sulmin
KTS-K Gosrit Luzino
KTS-K Lew Lębork
Pogoń Lębork
PromotorFan Gościcino
Sztorm Mosty
UKS Lider Dębogórze
UKS Sparta Sycewice
Vigo Tuchom
WAPN Błękitni Wejherowo

Nasi chłopcy rozegrali siedem meczów, odnieśli 4 zwycięstwa, jeden remis oraz dwie porażki w bramkach 12-8.

Nasz zespół reprezentowali: Szymon Kołodziejski (bramkarz), Konrad Karaś (kapitan) - 2 gole, Maciej Kowalski - 6 goli, Alan Schroeder, Antoni Wójcikowski, Michał Kaleta - 1 gol, Grzegorz Górnicki, Filip Marek, Jan Denc, Jakub Łuczka - 1 gol, Olek Graczyk - 2 gole.

Powiązana galeria: