zamknij reklamę

TURNIEJ BŁĘKITNA LIGA MISTRZÓW

TURNIEJ BŁĘKITNA LIGA MISTRZÓW

W SOBOTĘ 19.03.2016 NASI ZAWODNICY WZIĘLI UDZIAŁ W TURNIEJU W WEJHEROWIE, "BŁĘKITNA LIGA MISTRZÓW". WYSTAWILIŚMY DWIE DRUŻYNY, W JEDNEJ ZAGRALI KONDZIU, ALAN, OLEK I KUBUŚ, W DRUGIEJ ZAŚ DRUŻYNIE WYSTĄPILI: ANTOŚ, MICHAŁ, JASIU I FILIP. W OBU DRUŻYNACH BRAMKI STRZEGŁ SZYMON. W SUMIE NASI CHŁOPCY ROZEGRALI 12 SPOTKAŃ ZE SWOIMI RÓWIEŚNIKAMI Z INNYCH DRUŻYN I NA BOISKU ZOSTAWILI WIELE ZDROWIA, WALCZĄC O KAŻDĄ PIŁKĘ I O KAŻDY CENTYMETR BOISKA. NA KONIEC TURNIEJU ZOSTAŁ WYBRANY M.IN. NAJLEPSZY BRAMKARZ CAŁEGO TURNIEJU, KTÓRYM ZOSTAŁ ZAWODNIK LIDERA DĘBOGÓRZE, SZYMON KOŁODZIEJSKI. SERDECZNIE GRATULUJEMY. WSZYSCY ZAWODNICY DOSTALI MEDALE, A ORGANIZATORZY NA KONIEC PRZYGOTOWALI MAŁĄ LOTERIĘ DLA OŚMIU WYLOSOWANYCH ZAWODNIKÓW, KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W TURNIEJU. NASZA DRUŻYNA OKAZAŁA SIĘ POD TYM WZGLĘDEM NAJLEPSZA, BO POŁOWA NAGRÓD (CZTERY) TRAFIŁY DO NASZYCH ZAWODNIKÓW. 

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Trener napisał
    Dziękujemy bardzo

  • UKS 1 Reda TV napisał
    Zachęcamy do obejrzenia relacji z turnieju: https://www.youtube.com/watch?v=FfJQ0PED51M
    Musicie skopiować cały link, bo przekieruje was inaczej na stronę główną. Wesołych Świąt.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij