TURNIEJ BŁĘKITNA LIGA MISTRZÓW

TURNIEJ BŁĘKITNA LIGA MISTRZÓW

W SOBOTĘ 19.03.2016 NASI ZAWODNICY WZIĘLI UDZIAŁ W TURNIEJU W WEJHEROWIE, "BŁĘKITNA LIGA MISTRZÓW". WYSTAWILIŚMY DWIE DRUŻYNY, W JEDNEJ ZAGRALI KONDZIU, ALAN, OLEK I KUBUŚ, W DRUGIEJ ZAŚ DRUŻYNIE WYSTĄPILI: ANTOŚ, MICHAŁ, JASIU I FILIP. W OBU DRUŻYNACH BRAMKI STRZEGŁ SZYMON. W SUMIE NASI CHŁOPCY ROZEGRALI 12 SPOTKAŃ ZE SWOIMI RÓWIEŚNIKAMI Z INNYCH DRUŻYN I NA BOISKU ZOSTAWILI WIELE ZDROWIA, WALCZĄC O KAŻDĄ PIŁKĘ I O KAŻDY CENTYMETR BOISKA. NA KONIEC TURNIEJU ZOSTAŁ WYBRANY M.IN. NAJLEPSZY BRAMKARZ CAŁEGO TURNIEJU, KTÓRYM ZOSTAŁ ZAWODNIK LIDERA DĘBOGÓRZE, SZYMON KOŁODZIEJSKI. SERDECZNIE GRATULUJEMY. WSZYSCY ZAWODNICY DOSTALI MEDALE, A ORGANIZATORZY NA KONIEC PRZYGOTOWALI MAŁĄ LOTERIĘ DLA OŚMIU WYLOSOWANYCH ZAWODNIKÓW, KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W TURNIEJU. NASZA DRUŻYNA OKAZAŁA SIĘ POD TYM WZGLĘDEM NAJLEPSZA, BO POŁOWA NAGRÓD (CZTERY) TRAFIŁY DO NASZYCH ZAWODNIKÓW. 

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Trener napisał
    Dziękujemy bardzo

  • UKS 1 Reda TV napisał
    Zachęcamy do obejrzenia relacji z turnieju: https://www.youtube.com/watch?v=FfJQ0PED51M
    Musicie skopiować cały link, bo przekieruje was inaczej na stronę główną. Wesołych Świąt.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości