Rodzinne święto futbolu !!

Rodzinne Święto Futbolu !

Tak można podsumować zorganizowany przez UKS Lider Dębogórze, Noworoczny "LIDER CUP" pod patronatem GRAFPROMU.

Początek festynu miał bardzo uroczystą oprawę. Wszystkim zgromadzonym w hali Centrum Sportowym Kosakowo zostały przedstawione osoby biorące czynny udział w życiu poszczególnych drużyn klubowych:

Prezes UKS Lider Dębogórze - Mariusz Wiński;

Trener r. 2008/09 i 2004/05 - Andrzej Zawadzki;

Trener r. 2004/05 i Lider Kids - Grzegorz Lewicki;

Trener r. 2010/11 - Paweł Wójcikowski;

Kierownik drużyny 2004/05 - Małgorzata Zwierzchowska;

Kierownik drużyny 2008/09 - Robert Lorbiecki;

Główny sponsor klubu firma GRAFPROM Szymon Tabakiernik;

Patron medialny - Pomorski Portal Informacyjny MlodaGdynia.pl;

Zawsze pomocni przy naszych inicjatywach Bistro "Tanie Szamanie" i Archery Tag http://tagarena.pl/.

Wszystkim SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!

Turniej otworzyli Prezes UKS-u Mariusz Wiński i główny sponsor klubu Szymon Tabakiernik Grafprom.

I się zaczęło, a działo się bardzo dużo. Ale po kolei.

Jak przystało, przed każdymi zawodami trzeba przeprowadzić rozgrzewkę. I to właśnie prowadzący cały festyn, wszystkich przybyłych zaprosił do wspólnej rozgrzewki. A do rozgrzewki przystąpiła cała Wielka Liderowa Rodzina czyli: zawodnicy wszystkich roczników, ich rodzice, dziadkowie, siostry, bracia, trenerzy i zaproszeni goście.

Kolejny punkt LIDER CUP, to oczywiście mecze.

Pierwsi zaprezentowali się najmłodsi, rocznik 2010 i młodsi. Za przeciwnika mieli swoich rodziców i trenerów. Mecz zakończył się zwycięstwem najmłodszych adeptów Lidera 3:2.

Jako drudzy do gry przystąpiły roczniki 2008/09, za przeciwnika również mieli swoich rodziców, trenerów i nawet jeden z dziadków stał na bramce, a rewelacją były mamy naszych zawodników ! Które robiły furorę, niesione głośnym dopingiem trybun. W tym spotkaniu padł remis 1:1 a bramkę dla Lidera strzeliła Maja Radtke.

Kolejny mecz rozegrali podopieczni trenera Andrzeja Zawadzkiego, a na przeciwko, rodzice. Ojcowie bardzo poważnie potraktowali ten mecz i niespodziewanie wygrali 5:3.

Przez cały czas trwania festynu działało stoisko gastronomiczne, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. Na stoisku było dużo słodkości np. ciasta upieczone przez mamy i inne smakołyki, napoje, soki, kawę czy herbatę.

W strefie gier, przyszedł czas na rewanże za mecze. Zespoły spotkały się jeszcze raz, tym razem w serii rzutów karnych. A oto wyniki:

Lider 2010 - Rodzice 5:3

Lider 2008/09 - Rodzice 2:6

Lider 2004/05 - Rodzice 4-5

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się karne w wykonaniu płci pięknej, to mamy zbierały gromkie brawa z trybun.

Dla roczników 08/09 i 04/05 odbyły się konkursy żonglerek, a najmłodsi uczestniczyli w konkurencji strzałów na celność.

Pod koniec wszyscy którzy przybyli na festyn spotkali się na środku hali sportowej by przystąpić do konkursu wiedzy piłkarskiej. Niektóre pytania były banalne, zabawne, a niektóre sprawiały kłopot lecz co najważniejsze, zabawa była przednia pełna humoru.

Ostatnią pozycją niespodzianką było uczestnictwo w Bitwach Łuczniczych - Archery Tag. Zabawa była przednia w której uczestniczyli dosłownie wszyscy ! I wszyscy byli zadowoleni.

Na zakończenie Noworocznego Lider Cup pod patronatem Grafpromu, każdy uczestnik otrzymał na pamiątkę statuetkę triumfującego sportowca.

Trener Andrzej Zawadzki powiedział: jako organizatorzy dziękujemy wszystkim przybyłym na nasze futbolowe święto, rodzicom, trenerom i kierownikom grup za pomoc włożoną nie tylko podczas festynu. Gorące podziękowania kierujemy również do głównego sponsora Szymona Tabakiernika firma Grafprom, która bardzo mocno wspiera nas w naszych inicjatywach.

Zapraszamy zawodników i zawodniczki do wstąpienia w nasze szeregi, daj sobie szansę - kieruj się na trening danego rocznika lub skontaktuj się trenerem Andrzejem Zawadzkim tel. 888 095 035.

Więcej na stronach klubu:

www.liderdebogorze2004.futbolowo.pl

www.liderdebogorze2008.futbolowo.pl

www.liderdebogorze2010.futbolowo.pl

Trener Andrzej Zawadzki zdradził kolejne plany bardzo dobrej współpracy z Panem Szymonem Tabakiernikiem. A mianowicie, na wiosnę odbędą się trzy duże turnieje GRAFPROM CUP:

- marzec 2018r. turniej dla rocznika 2004/05;

- kwiecień 2018r. turniej dla rocznika 2008/09;

- maj 2018r. turniej dla rocznika 2010 i młodsi.

Już serdecznie zapraszamy zainteresowane drużyny do kontaktu z trenerem Andrzejem Zawadzkim.

A Noworoczny LIDER CUP 2019 już na rok !!!