Pierwsza kolejka nowego sezonu

W niedziele 9 września 2018r odbyła I kolejka piłkarska w kategorii E1 ORLIK GRUPA 4 GDAŃSK .

Gospodarzem była nasza ekipa UKS Lider Dębogórze.

Drużyna pod kierownictwem trenera Andrzeja Zawadzkiego w składzie: Filip (Żelek), Norbert, Tomek, Olek, Mikołaj, Antek, Filip, Bartek, Kuba przystąpiła do zmagań.

Pierwsze dwa mecz pomimo walki przegraliśmy, przeciwnik bardzo dobrze wykorzystał nasze błędy. Kolejne spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem chociaż sytuacji podbramkowych nie brakowało. Dwa ostatnie mecze to przegrana jedną bramką i remis 2 -2 ( bramki Bartka i Olka). Pierwsza kolejka pokazała nad czym jeszcze popracować aby osiągnąć lepsze wyniki w kolejnych meczach.

Bardzo dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i walkę, rodzicom za dopingowanie drużyny.

Powiązana galeria: